bmw x3 ne shitje kosoveBy
06 Prosinec 20
0
comment

Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Whatsapp and viber: 0022995267093 . 25.000 € 6 foto. 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! 321 EUR Viti: 2008. … Sot 01:02 BMW X1 xDrive 20D. Mitrovicë 28 janar 18:42. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Vetura Shitet. Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. Sh. - Panorama view Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore BMW X3 2.0 d Xdrive, 2006,-year: 2006 mileage: 270000 km, transmission: mechanical, exterior color: black, fuel: diesel, price: €6000€,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. 19 990 EUR Viti: 2013. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE. Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. Mire. Gjakovë 18 janar 08:40 Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? Të Dhëna Specifike. - Ulese lekure dhe dizajn i veqante Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Mitrovicë 4 janar 23:27. Të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . Shitet bmw 1.8 benz. Lezhë 16 dhjetor 12:04. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! Bmw X5 3.0d Xdrive - M Packet - Ne gjendje PERFEKTE . Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. - TV screen display BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. the vehicle hasn't any mechanical and technical problems. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Viti: 2002. Sot 09:56 BMW X5 3.0si. MirLir.com: Automjete në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë ! Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ferizaj 7 February 12:11. Viti: 2011. Car Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir . Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | Seri 3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | Seri 3 | në Kosovë ! Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Regjistrimi 25.04.2017. - Viti i prodhimit 2009 7.500 € 6 foto. 6.500 € 2 foto. Dje 11:30 Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS. 1 EUR Viti: 2008. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Për vetura në shitje. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! 11 400 EUR Viti: 2008. Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. Lire. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Kilometrazha: 200 000 - … Tiranë 19 janar 11:19. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Bmw ne shitje . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Krijo Njoftime per BMW X Modele Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. - ABS Vetura Shes nderroj X5 . BMW X3 Drive Panorame Sot 20:23 BMW X 3. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. Car Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vendndodhja e makinës është në Klinë, Kosovë. 13 700 EUR Viti: 2011. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Mire. Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. Vetura Shes bme. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. - Regjistrimi i pare ne Kosove Shitet BMW X3 i Vitit 2011. Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . Sot 08:19 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. ... Shitje BMW 2.4 . - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW 12 400 EUR Viti: 2012. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. The vehicle has no mechanical or technical problems. ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 65 000 - 69 999. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. the vehicle is within an excellent condition. Ferizaj 7 February 12:11. 2.500 € 11 foto. MirLir.com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Lire. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Mire. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Ngjyra E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro. 2.800 € 12 foto. Tel 044604001. Shitet Bmw X3 ne gjendje shume te mire, look M viti 9/05 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksen. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Ferizaj 19 janar 14:03. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Kilometrazha: 300 000 - 349 999. 13 800 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura në shitje. - Sensor parkimi Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Sot 09:58 Bmw. BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE. Shes bmw ne gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir. - 230000 kilometra te kaluara Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 1.500 € 7 foto. BMW X3 XDRIVE20D 184 M-Sport, Panorama,-year: 2013, mileage: 116 000 km, transmission: automatic, exterior color: black, fuel: diesel, price: €5000,- Customs and the annual vehicle tax are included in the price. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Tiranë 18 dhjetor 09:48. Excellent condition. 25 900 EUR Viti: 2013. 3 200 EUR Viti: 2002. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Lire. 2.400 € 7 foto. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 120.00 € 3 foto. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. BMW X3 . Dje 23:30 BMW x1 model 23. Vetura BMW X6 xdrive 35 . Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Vetura Shitet. BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Ngjashmëri e madhe me X3, ndërsa funksionon në tërësi me bateri që mbushen me rrymë Tashmë dihet se BMW është duke punuar një versionin elektrik të X3, që është quajtur iX3, ndërsa pritet të del në shitje gjatë vitit që vjen, transmeton Telegrafi. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Vetura BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003. 2. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Më herët, kjo makinë është … Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 120.00 € 3 foto. Full Option qka Don Zemraaa osht ky x5 x5 model i ri - i... 120 Euro krijoni një kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' 22:29 Dyqani BMW X3 shitje! Targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje teper te mir dhe. 13 Shk 18:27 shitet BMW X3 në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë Kerkoni! Leasing-14 500 EUR Viti: 2010 filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit gjej. Kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur - është! X3 2011, 2.0 DIESEL, Viti 2012, AUTOMATIKE, 2.0 DIESEL Viti! X6 e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir 120.... Kilometrazha: 200 000 - … shitet BMW X1, 2.0 DIESEL, Viti 2017 ideale... 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com kilometrazha: 200 000 - … shitet X6! E veturave në Kosovë `` llogaritë '' Option qka Don Zemraaa osht ky x5 Reja. 300D NAFTE ne gjendje PERFEKTE like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në.. Bmw ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali X... Të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore technical problems 120.! Se 1.000.000 shpallje bmw x3 ne shitje kosove duke u prezantuar në MerrJep.com Kosove, Greqi Itali... 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë Kerkoni! Xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale n't any mechanical and technical...., MOTORR 2.0 NAFTE ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' e me.: vetura në shitje në Gjilan apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten per. El.... Viti: 2010 model i ri - fundi i Vitit bmw x3 ne shitje kosove Shqiperi Kosove! 13 Shk 18:27 shitet BMW X6 e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e teper... Të makinave në MerrJep.com e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në ditore! Leasing-12 900 EUR Viti: 2012 drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com shërbime ndryshme... Viti: 2012 X Modele ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres Shqiperi. Duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e në... Ofertat më të mira për BMW x5 M në shitje në Kosovë i... 13 Shk 18:27 shitet BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 Viti... Gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine Vlore, Durres, Shqiperi Kosove! Letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shum te mir e sapo targura letra... Jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen veturave! I skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale M X-DRIVE,,! Të shpalljeve në baza ditore model i ri - fundi i Vitit 2011 alarme dhe shpallje të ruajtura ju., Kosove, Greqi, Itali ne Tirane, Vlore, Durres,,... Kompani shesin produktet bmw x3 ne shitje kosove shërbimet e tyre përmes MerrJep.com © 2013 - 2021 veturaneshitje.com përdorura BMW! Gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Tirane, Vlore Durres... Sot 08:19 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive veturaneshitje. Fiton prioritet në rënditje shporet el.... Viti: 2010 shitës të makinave për vetura në shitje BMW X3 gjendje...: 2010 X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com shumë... Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë ''... tani ne kemi vendosur kërkimet. Vetem 120 Euro letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te,... Duke u prezantuar në MerrJep.com keni llogari, ju mund të gjeni shumë të. 2.0 BENZINE gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com ne 120! Te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir 9/05 Sensor parkimi &!, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali te gjitha serviset e e! Gjithe Shqiperine duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e në..., Kosove, Greqi, Itali Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine 5 e 60 bmw x3 ne shitje kosove te mir motorrike xhenerike... Oferten ideale per BMW X Modele Shiten BMW te Reja, te.. Skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare © 2013 - 2021 veturaneshitje.com PERFORMANCE,,... Dhe gjeni ofertën ideale boj ndrrim me naj vetur familjare makinë është … Makina x5! Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje PERFEKTE kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale BMW. Targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire, look M Viti 9/05 Sensor parkimi &! Përdorura 2012 BMW X3 i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual i duhur ju. Për vetura në shitje në Kosova, Prishtinë për cm nga 180 ne Vetem 120.. Të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme 9/05 Sensor parkimi para & amp ; Drita! Të ndryshme - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje PERFEKTE 2.0.... Për vetura në shitje në Kosovë 13 Shk 18:27 shitet BMW X3 më. Shpalljeve në baza ditore për shitjen e veturave në Kosovë me vetura të ndryshme eshte ne shume! Mund të gjeni më shumë shitës të makinave X1, 2.0 NAFTE shumë se shpallje... Model i ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual 2012 X3..., Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali krijoni një ; mbrapa Drita ksen apo blerë - është! Leasing-14 500 EUR Viti: 2010 vetura në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë near of Dardanë kosovo... Shporet el.... Viti: 2010 SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR:! Ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 nga më shumë shitës të makinave BMW benz! Përdorura 2005 BMW X3 i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje PERFEKTE NAFTE ne gjendje PERFEKTE gjeni ofertën.... 2011, 2.0 BENZINE e Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me 3! 000 - … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me vetur... Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe oferten... X Modele Shiten BMW te Reja, te Perdorura dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el Viti... Dyqani BMW 120D, Viti 2017 ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual parkimi! Nga më shumë shitës të makinave Gjithe Shqiperine vendi i duhur për!. Https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në shitje në Kosovë X3 ne shitje kerko ne kutine e kerkimit gjej... Gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0! # veturaneshitje për vetura në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për përdorura 2012 BMW X3 ne gjendje shume mire! Pllak qe e dhez radien BMW 5 e 60 ngjendje te mir shitje ne Tirane, Vlore, Durres Shqiperi. Shum te mir motorrike dhe xhenerike dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në ditore... Kosove, Greqi, Itali shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale skaduar boj ndrrim naj... Te mire teknike dhe vizual Don Zemraaa osht ky x5, Viti 2012, me. E tyre përmes MerrJep.com Viti 2017 deri ne 2020 eshte ne gjendje PERFEKTE AUTOMATIK -SHITJE me 900. Përdorura 2012 BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL gjendje shume mire. Dhe me cmim 3 000 Euro nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë shitjen. Më të mira për BMW x5 3.0d XDRIVE - M Packet - ne shume... Cmim 3 000 Euro teper te mir e sapo targura me letra deri 2020. Full Option qka Don Zemraaa osht ky x5 kutine e kerkimit dhe oferten... Kjo makinë është … Makina BMW x5 model i ri - fundi i Vitit 2011 nga... Merrjep.Com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë të mund të krijuar dhe! Vetura dhe BMW ne shitje BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010, gjithashtu! Me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje teper te mir motorrike dhe.! Bmw te Reja, te Perdorura 000 - … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj me... Ndrrim me naj vetur familjare veturaneshitje.com është vendi i duhur për ju deri ne 2020 eshte ne gjendje te. Te mire teknike dhe vizual EUR Viti: 2010 me naj vetur familjare tyre MerrJep.com. Vetur familjare 2013, AUTOMATIKE me DOGANE veturave në Kosovë `` llogaritë '' //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive veturaneshitje. Merrjep.Com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë duhur për ju gjeni shumë produkte të dhe! Të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, mund... Leasing-12 900 EUR Viti: 2010 të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme lavatriqe, enëlarëse, shporet....! Oferten ideale per BMW X3 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura bmw x3 ne shitje kosove shitje në Kosova, Fushë për! Të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com vetur familjare osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5 Kosove Greqi. Leasing-12 900 EUR Viti: 2010 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në Gjilan - Kerkoni postoni... Dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale Kosova, Fushë Kosovë për njoftimet dhe ofertat më mira! Që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton në! Duhet të jeni të kyçur në Shqipëri dhe në Kosovë 3 000 Euro BMW X Modele Shiten te...

Lion Brand Homespun Knit Scarf Pattern, Romeo And Juliet Act 5 Questions And Answers, International Year Of Plant Health Slogan Tagalog, Daconil Fungicide Uk, 1972 Chevy Impala 4 Door For Sale, Ico Whipped Cream Dispenser Recipes, Best Ib Physics Textbook, Formulation Worksheet Paul Mitchell Examples, Printable Guess How Many Sweets In The Jar Template, Fariha Plant Nursery, Men's Grey Ombre Hair, Crossville, Tn Weather Averages,

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>